StoryEditor

Poręczne nosidło Gareis dla pilarza

Firma Gareis opracowała poręczne nosidło do podwójnych kanistrów marki Stihl. Wkrótce mają pojawić się inne rozwiązania ułatwiające pracę pilarzy.
15.01.2023., 07:00h

Narzędzia, olej i paliwo do piły motorowej

Wycinka drzew to ciężka praca, szczególnie w trudnym pagórkowatym lub górzystym terenie, gdzie nie dojeżdża ciężki sprzęt. Oprócz piły motorowej, pilarz musi mieć ze sobą zapas paliwa, podstawowe narzędzia, pilniki, paliwo i olej, a także zapas wody i kanapki. Ale jak to wszystko poręcznie zabrać ze sobą?

Zabierz wszystkie akcesoria w jednej ręce

Z pomocą przychodzi Holger Gareis, który opracował system nośny montowany na dwukomorowym kanistrze Stihl. Nosidło składa się z kilku elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć. W wyposażeniu jest uchwyt na klin, króćce do benzyny i oleju, a także duże uchwyty na butelki do napojów. Dostępne są również gniazda na narzędzia oraz mocowanie do wkrętarki akumulatorowej.

image

Dzięki temu uchwytowi narzędzia i butelki do picia można wygodnie nosić na dobrze znanym kanistrze marki Stihl na olej i benzynę.

FOTO: firmowe

Dobrze obciążone nosidło Gareis

Jak zapewnia Gareis, system nośny jest zbudowany w taki sposób, aby ciężar rozkładał się możliwie równomiernie. Póki co, jest dostępny do kanistrów podwójnych Stihl, ale wkrótce mają pojawić się inne rozwiązania.

Ch. Bruse, opr. aj

fot. firmowe

21. maj 2024 05:21