StoryEditor

New Holland – laury dla najlepszych dealerów 2023 r.

Już wiadomo jaka firma zdobyła statuetkę "Złoty Kłos" i w czyje ręce trafiły kolejne wyróżnienia.
13.02.2024., 15:51h

New Holland podsumował wyniki sprzedaży maszyn na polskim rynku w minionym roku. Zdaniem producenta - na sukces składa się wiele czynników, w tym wieloletnie budowanie zaufania i spełnianie potrzeb klientów. Istotne znaczenie ma też elastyczność oraz skuteczne zarządzanie i rozwój w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej jaka obecnie panuje w rolnictwie.

image

Laureaci "Kłosów".

FOTO: New Holland

Walka o podium

Jak wynika z komunikatu prasowego - w tegorocznej edycji walka o podium była wyjątkowo zaciekła, a nasi dealerzy wykazali rekordowe wyniki. O nagrody walczyli wszyscy z pełnym zaangażowaniem. W finałowej trójce najlepszych dealerów New Holland w Polsce w 2023 znalazły się następujące firmy:

► PHU Perkoz Sp. z o.o. zdobył nagrodę główną czyli "Złoty Kłos" i co warte podkreślenia to już trzeci rok z rzędu, kiedy ten dealer nie schodzi z najwyższego stopnia podium.

► Agroskład Sp. z o.o. uplasował się na drugim miejscu, to już piąta statuetka Kłosa dla tej firmy,

► Firma P.H.U.P Agros-Wrońscy Sp. z o.o. zdobyła "Brązowy Kłos".

Grand Prix dla lidera rejestracji ciągników

Specjalną nagrodą Grand Prix za najwyższy udział w rynku w rejestracji nowych ciągników w Polsce w 2023 roku, wśród dealerów marki New Holland, może poszczycić się dealer Agroskład Sp. z o. o.

image

Laureaci nagród finansowania fabrycznego CNH Capital.

FOTO: New Holland

Wyróżnienia

W kategorii Działu Finansowania Fabrycznego CNH Capital były następujące wyróżnienia: za Najwyższą penetrację rynku 2023 dla dealera Primator Henryk Kraszewski, za Najwyższą Wartość Aktywowanych Finansowań 2023 – dla dealera Raitech Sp. z o.o., a za Największą liczbę umów 2023 – dealera Rolserwis S.A.

image
FOTO: Business Director Federico Bellotto
image
FOTO: Vice President marki New Holland Pan Sean Lennon

Złoty, srebrny i brązowy klucz

W kategorii Działu Serwisu New Holland 2023 przyznano: "Złoty Klucz", który trafił do dealera P.H.U.P Agros-Wrońscy Sp. z o.o., "Srebrny Klucz" dla dealera Primator Henryk Kraszewski oraz "Brązowy Klucz", który otrzymał Dealer Agrohandel S. J. A. Plecety, I. Plecety.

oprac. Jan Józefowicz, źródło: New Holland

21. maj 2024 05:14