StoryEditorAktualności

Najlepsi mechanicy pojazdów rolniczych i budowlanych na Skills Poland w Gdańsku - relacja filmowa!

Poziom przygotowania mechaników pojazdów rolniczych i budowlanych rośnie z roku na rok. Zobacz, jak zawodnicy rywalizowali w tym roku na gdańskiej Amber Expo.

09.12.2022., 19:00h

Nowoczesne maszyny naszpikowane elektroniką do naprawy i serwisowania wymagają odpowiedniego sprzętu, ale przede wszystkim wysokiej klasy specjalistów! To nie lada wyzwanie, żeby znaleźć przyczynę usterki w ciągniku, ładowarce czy kombajnie, nie mówiąc już o jej naprawie. Podstawą jest znajomość konstrukcji maszyny i funkcjonowania podzespołów, ale wiedza teoretyczna nie wystarczy. Potrzebna jest odrobina talentu i długie godziny ciężkiej pracy w warsztacie.

Skills Poland w AmberExpo

Tego na pewno nie zabrakło uczestnikom zawodów Skills Poland, które odbyły się 23-25. listopada w gdańskiej AmberExpo.  Mimo, że wszyscy byli dobrze przygotowani i poziom wiedzy zawodników rośnie z roku na rok, zwycięzca może być tylko jeden, o czym pisaliśmy TUTAJ. Będzie on reprezentował nasz kraj na zawodach Euro Skills we wrześniu tego roku.

Zobacz, jak zawodnicy rywalizowali podczas tegorocznej edycji zawodów! Co było dla nich najtrudniejsze podczas tegorocznych zawodów?

opr. aj

fot. Skills Poland

film i montaż: łs

21. maj 2024 06:59