StoryEditor

Kärcher – nowe myjki wysokociśnieniowe dla rolnictwa

Firma Kärcher wprowadza na rynek nowe modele myjek wysokociśnieniowych – HD 10/21-4 S Classic, HD 10/25-4 S Classic, HD 13/18-4 S Classic i HD 17/15-4 S Classic.
18.09.2023., 08:00h

Urządzenia czyszczące zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych użytkownikach w sektorach rolniczym i budowlanym, którzy potrzebują wydajnych i niezawodnych urządzeń do pracy w trudnych warunkach. Jak wyjaśnia producent: dzięki solidnej konstrukcji i wytrzymałym materiałom, urządzenia te mogą dokładnie czyścić i usuwać nagromadzony brud i osady z maszyn. To rozwiązania przeznaczone dla odbiorców, którzy szukają urządzeń o wysokiej mocy i trwałości.

HD Super Class Classic – na uporczywe zabrudzenia

Myjki wysokociśnieniowe Kärcher z serii HD Super Class Classic, dzięki ciśnieniu roboczemu 250 barów i przepływowi wody do 1700 l/h, są w stanie usuwać najbardziej uporczywe zabrudzenia i osady. Poszczególne modele różnią się przepływem wody i ciśnieniem roboczym, ale wszystkie mają tę samą, trwałą konstrukcję – wewnątrz wytrzymałe tłoki ceramiczne, a na zewnątrz solidną stalową ramę klatkową. Dzięki temu pozwalają na pracę nawet podczas ekstremalnych obciążeń.

Silnik chłodzony powietrzem lub wodą został zaprojektowany z myślą o trwałości i odporności urządzenia. Zapewnia również optymalną wydajność chłodzenia, nawet w wysokich temperaturach otoczenia lub innych trudnych warunkach. Trwała konstrukcja solidnej pompy z wałem korbowym gwarantuje nie tylko niskie koszty konserwacji, ale także krótsze przestoje w pracy.

image

Nowe modele myjek wysokociśnieniowych Kärcher mają kilka funkcji, które ułatwiają pracę w trudnych warunkach.

FOTO: Kärcher

Sprzęt do zadań specjalnych

Nowe modele myjek wysokociśnieniowych Kärcher mają kilka funkcji, które ułatwiają pracę w trudnych warunkach. Jedną z nich jest możliwość zasysania wody z głębokości do jednego metra, co sprawia, że urządzenia te są dobrym rozwiązaniem tam, gdzie wymagane jest korzystanie z alternatywnych źródeł wody, np. akweny, beczki czy zbiorniki.

Myjki wysokociśnieniowe mają też zintegrowany filtr wody, który wydłuża pracę urządzenia. Co więcej, urządzenia mogą być używane z ciepłą wodą o temperaturze do 60 stopni C, co przyspiesza usuwanie brudu i tłuszczu oraz pozwala na użycie mniejszej ilości środka czyszczącego.

Dzięki systemowi Easy!Lock, wspomniane modele myjek wysokociśnieniowych Kärcher mają łatwe i intuicyjne w montażu akcesoria. Obsługę urządzeń ułatwiają także łatwo dostępne elementy sterujące.

opr. Jan Józefowicz, źródło: Kärcher

19. czerwiec 2024 00:57