StoryEditor

John Deere: promocja i rabat przed sezonem 2024

John Deere proponuje specjalne promocje w przedsezonie na kombajny z 2024 roku. Każdy, kto zdecyduje się na zamówienie maszyny do 30 września br., otrzyma 3% rabatu.
26.08.2023., 09:15h

– Specjalna oferta nie ominie też spóźnialskich, jednak zaplanowanie przygotowania do przyszłorocznych żniw już teraz jest korzystniejsze. Pozbywamy się w ten sposób zaskoczeń, a przecież planowanie budżetu w czasach galopującej inflacji i strat wywołanych zmianami klimatycznymi to podstawa ubezpieczenia na przyszłość – mówi Mateusz Janicki, Specjalista ds. Maszyn Żniwnych John Deere Polska i zachęca do kontaktu z dealerami.

Nowa jakość obrazu z wyświetlaczem G5 Plus

Wysoka jakość obrazu jest na wyciągnięcie ręki. W nowych kombajnach John Deere jest wyświetlacz wysokiej rozdzielczości G5 Plus CommandCenter. Ma większy ekran niż dostępny wcześniej CommandCenter 4600. Wyświetlacz G5 Plus to spore ułatwienie w stosowaniu rolnictwa precyzyjnego. Dzięki niemu wszystkie niezbędne do dalszej analizy informacje są jasne, przejrzyste i łatwo dostępne.

– Nowoczesny wyświetlacz ma aż 35% większą powierzchnię prezentacji danych. To kluczowy aspekt do podejmowania dobrych decyzji na podstawie analizy danych: zarówno tych szybkich decyzji, jak i długofalowych. Możliwa jest obsługa dualnego monitora – wyświetlacz G5 Plus to wysoki poziom automatyzacji i skuteczne narzędzie pracy – dodaje Mateusz Janicki.

Wyświetlacz współpracuje z odbiornikiem StarFire i gwarantuje szereg korzyści, m.in. praktyczne skróty z łatwym dostępem do informacji. Dla ułatwienia startu tym, którzy dopiero zaczną stosowanie rozwiązań rolnictwa precyzyjnego, John Deere dostarcza wyświetlacz z funkcjami takimi jak prowadzenie AutoTrac, SectionControl i DataSync.

image

Wysoka jakość obrazu jest na wyciągnięcie ręki. W nowych kombajnach John Deere jest wyświetlacz wysokiej rozdzielczości G5 Plus CommandCenter.

FOTO: John Deere

Pakiety Tech+ i wyższy poziom automatyzacji

John Deere przygotował również kompleksową ofertę pakietową – dotyczy ona kombajnów z serii S i T z 2024 roku. Te pakiety obejmują nie tylko nowy wyświetlacz, ale także zaawansowaną licencję na AutoPath In-Field Data Sharing, Machine Sync. Co różni pakiety dla obydwu serii? W przypadku serii S kupujący mogą liczyć na narzędzia do automatyzacji takie jak Active Yeld, a w przypadku serii T jest to m.in. Harvest Monitor.

To nie koniec nowości, które prezentuje John Deere w ramach kombajnów serii S700 dla roku modelowego 2024. Zastosowano w nich ergonomiczne rozwiązanie pozwalające na oszczędność czasu i nakładu pracy, to układ aktywnego oczyszczania powietrzem. Dzięki niemu czas czyszczenia silnika może zostać skrócony aż o 50%. Dobrze sprawdza się przy uprawach roślin oleistych, jest też polecany dla regionów suchych i tych o dużym zapyleniu.

Lista udogodnień na tym się nie kończy: maszyny z silnikiem 13,5 l mają oś przystosowaną do montażu gąsienic – można samodzielnie zamontować gąsienice, kiedy zajdzie taka potrzeba. John Deere mówi o 20% płynniejszej jeździe, 30% większej powierzchni styku z podłożem i o 50% większej trwałości.

image

John Deere przygotował również kompleksową ofertę pakietową – dotyczy ona kombajnów z serii S i T z 2024 roku.

FOTO: John Deere

Rabat nawet dla spóźnialskich

– Ci, którzy nie zdecydują się na zakup nowej maszyny do 30 września, nie będą poszkodowani. John Deere oferuje 2% rabatu od 1 października do 31 grudnia br. oraz 1% rabatu w styczniu 2024 r. Korzystne pakiety i ofertowe nowości czekają na wszystkich chętnych – przekonuje Mateusz Janicki.

image

Ci, którzy nie zdecydują się na zakup nowej maszyny do 30 września, nie będą poszkodowani. John Deere oferuje 2% rabatu od 1 października do 31 grudnia br. oraz 1%

FOTO: John Deere

opr. Jan Józefowicz, źródło: John Deere

21. maj 2024 04:59