StoryEditor

Jakie maszyny zaprezentuje firma Wanicki Agro na targach Agrotech Kielce?

Solidną ekspozycję na dni od 8 do 10 marca w Targach Kielce przygotowuje przedsiębiorstwo Wanicki Agro. Będą to ciągniki, prasa, kombajn, kosiarka samojezdna i opryskiwacz marki John Deere, a także ładowarka Kramer i siewnik punktowy marki Monosem.
07.03.2024., 11:56h

Siewnik punktowy Monosem ValoTerra to nowość w ofercie Wanicki Agro. Dzięki aparatowi rozdzielającemu ziarno i układowi podciśnieniowemu, siewnik umożliwia punktowe wysiewanie różnych ziaren. 70 litrowe zborniki na rząd mają zapewnić wydajność siewnika. Szybka regulacja obsady, możliwa do wykonania w mniej niż minutę dzięki nowym dźwigniom, sprawia zapewnia wygodę operatoraa. Alternator o mocy 5,6 kW i napięciu 56 V napędza siewnik bez konieczności dodatkowego podłączenia źródła prądu.

 

Prasa zmiennokomorowa John Deere V461R... 

...oferuje dużą masę bel i wysoką trwałość, które zaspokajają potrzeby dużych gospodarstw i usługodawców. System szybkiego rozładunku (FRS), wsparty układem podawania, pozwala na formowanie ponad 120 bel na godzinę. Komora prasowania MaxD, umieszczona wewnątrz ramy, pozwala na swobodne ruchy jej boków, co skutkuje szybkim i efektywnym systemem wyładunku beli.

image
FOTO: firmowe

Kombajn John Deere T670

Wielobębnowy układ młócący serii T kombajnu John Deere wyróżnia bardzo duża powierzchnia aktywnej separacji ziarna. Maszyny serii T posiadają jedną z największych powierzchni czyszczących na rynku. Daje to ogromne korzyści w zakresie wydajności i jakości ziarna oraz zmniejsza problemy podczas pracy na zboczach. Kombajn T670 gwarantuje wyższą wydajność omłotu w trudnych warunkach. Posiada unikalny układ młócący, który zapewnia doskonałą jakość ziarna i słomy oraz zmniejsza zapotrzebowanie na moc. Kombajny tej serii są wyposażone w 6 cylindrowe silniki John Deere PowerTech PPS z doładowaniem Twin Turbo. Zarządzanie obrotami silnika pozwala obniżyć zużycie paliwa dzięki redukcji obrotów podczas postoju lub jazdy na drodze.

image
FOTO: firmowe

Ciągniki John Deere

  • John Deere 6120M                                                                                                                                                          
  • John Deere 6R 250                                                                                                                                                                 
  • John Deere 7R 310                                                                                                                                                                
  • John Deere 8R 410        

opr. Łukasz Siara na podstawie mat. prasowych Targów Kielce

 

 

18. maj 2024 14:54