StoryEditor

Dla fanów Farming Simulator 22 Giants Software przygotował nowe DLC - Farm Production Pack!

Dobra wiadomość dla fanów Farming Simulator 22! Giants Software przygotował rozbudowany dodatek Farm Production Pack. Jakie zabaczymy w nim nowości?
11.04.2024., 13:00h

Chcesz zostać rekinem biznesu, a może po prostu podstawowa ekonomia w Farming Simulator 22 już ci się znudziła? Giants Software znów zaskakuje fanów symulatora rolnictwa. Kolejne, rozbudowane, DLC o nazwie Farm Production Pack jeszcze w tym miesiącu dołączy do portfolio dodatków Farming Simulator 22.

image
FOTO: Giants Software

Gracze mogą być przyzwyczajeni, że jedyne co dostają, to kolejna mniejsza bądź większa maszyna – nie tym razem! Można powiedzieć, że do gry zawitają nowe mechaniki rozgrywki. Dochód pasywny to jedynie przystawka – turbiny wiatrowe i fotowoltaika zapewnią dodatkowe przychody.

image
FOTO: Giants Software

Drapieżny kapitalizm w symulatorze rolnictwa

Co w takim razie jest daniem głównym? Zmieniające się dynamicznie ceny to coś na co wielu z Was czekało – nowe punkty sprzedaży takie jak sklepy, supermarkety czy automaty mają na bieżąco dyktować ceny. Oczekiwania konsumentów będą różne w zależności od tego gdzie chcemy sprzedawać swoje płody rolne: supermarkety oczekują przetworzonej żywności, a automaty bardzo świeżych produktów.

image
FOTO: Giants Software

Mycie warzyw w FS22 zwiększy zyski z ich sprzedaży

W Farming Simulator 22, jak i w prawdziwym życiu myte warzywa są droższe. Buraki zebrane wprost z pola można wrzucić do nowej czyszczarki, dzięki czemu warzywa będzie można sprzedaż drożej. To nie jedyny sprzęt zwiększający zyski – Lely Sphere wytwarzać będzie płynny nawóz.

image
FOTO: Giants Software

Centrum dystrybucyjne

4000 metrów kwadratowych budynku z pewnością ucieszy fanów tak zwanego "endgame". Gdy stać cię już właściwie na wszystko pomyśl o centrum dystrybucyjnym, w ten sposób, za sprawą setek regałów i wózków widłowych zaspokoisz potrzeby lokalnej ludności. Dotychczasową rozgrywkę uatrakcyjni warsztat samochodowy, garaż i silosy.

image
FOTO: Giants Software

Farm Production Pack został opracowany przez Design, Modeling & Innovation (DMI) i wydany przez Giants Software, a jego premiera zaplanowana jest na 30 kwietnia. ‘

Bartłomiej Dróżdż

21. maj 2024 05:21