StoryEditor

Jak rozbudowa fabryki zwiększy moce produkcyjne marki Leboulch?

Ruszył projekt rozbudowy, należącej do grupy Joskin, fabryki Leboulch we francuskiej miejscowości La Vieille-Lyre. Jak zwiększy to moce przerobowe francuskiego producenta?
05.06.2024., 06:00h

Nowy budynek w fabryce Leboulch wchodzącej w skład grupy Joskin

W obliczu rosnącego zainteresowania maszynami marki Leboulch, firma zdecydowała się na rozbudowę fabryki w La Vieille-Lyre. Powstaną nowe hale spawalnicze, automatyczna śrutownia do obróbki dużych komponentów oraz lakiernia. Powstanie nowy budynek o powierzchni 6000 m².

image
Nowy budynek ma 6000 m² powierzchni.
FOTO: firmowe

Po co Leboulch rozbudowuje fabrykę w La Vieille-Lyre?

Dzięki rozbudowie fabryka Leboulch zwiększy moce produkcyjne aż o 40% Powierzchnia użytkowa fabryki wzrośnie do 21 000 m². Rozbudowa zakładu i zwiększenie mocy produkcyjnej przyniesie niewątpliwe korzyści marce Leboulch, a nowy budynek ma zostać oddany do użytku przed końcem 2024 roku.

image
Inwestycja zostanie zakończona pod koniec 2024 roku.
FOTO: firmowe

Zwiększenie mocy produkcyjnych Leboulch

W 2012 roku marka Leboulch weszła w skład grupy Joskin – belgijskiego specjalisty w zakresie maszyn do dystrybucji nawozów naturalnych. Obie firmy mają w sumie 150 lat fachowej wiedzy i doświadczenia, a od momentu ich połączenia jakość maszyn Leboulch jest nieustannie poprawiana, aby sprostać potrzebom rolników. Celem rozbudowy zakładów Leboulch jest dwukrotny wzrost liczby produkowanych rocznie wywrotek i rozrzutników obornika marki Leboulch.

opr. aj, źródło: Joskin

13. czerwiec 2024 14:38