StoryEditor

Indyjska firma BKT przoduje w eksporcie opon terenowych

BKT, lider w sektorze opon terenowych, z dumą ogłasza, że otrzymał prestiżową nagrodę Top Exporter za lata 2023-24.
22.02.2024., 20:00h

Nagroda podkreśla zaangażowanie BKT w zakresie szczególnych osiągnięć w eksporcie, przyczyniając się tym samym do globalnego postępu gospodarczego. Istotne znaczenie mają innowacje i jakość oferowanych produktów, a także zdolności do zaspokajania potrzeb klientów na całym świecie. BKT nadal wyróżnia się jako lider w międzynarodowej produkcji opon, co sprawiło, że został uznany za wiodącego indyjskiego eksportera opon terenowych.

Nagrodę dla BKT wręczył Manoj Choudhary wicekanclerz Uniwersytetu Centralnego, to pierwszy uniwersytet w Indiach, który specjalizuje się w transporcie i logistyce. Niniejsza nagroda stanowi uznanie dla międzynarodowej firmy BKT, która dostarcza wysokiej jakości produkty i usługi swoim klientom w 163 krajach.

image

Przekazanie pamiątkowego medalu dla BKT, co jest uznaniem dla wiodącego indyjskiego eksportera opon terenowych.

FOTO: BKT

Imponująca produkcja: 1000 ton dziennie

– Ta prestiżowa nagroda odzwierciedla dominującą pozycję BKT w globalnym krajobrazie eksportowym. Osiągnięcie to jest wynikiem ciężkiej pracy i ciągłego zaangażowania wszystkich naszych pracowników, partnerów biznesowych i dzięki klientom, którzy nas wybrali – powiedział Arvind Poddar, prezes i dyrektor zarządzający BKT

– Oprócz naszej imponującej zdolności produkcyjnej wynoszącej 1000 ton dziennie, która przewyższa zdolność każdego innego indyjskiego producenta, BKT może pochwalić się portfolio z ponad 3600 produktami, odzwierciedlającym różnorodność naszych rozwiązań, które są w stanie zaspokoić każdą konkretną potrzebę naszych klientów – dodaje Arvind Poddar.

Badania i rozwój

Zdaniem producenta – Nasza zainstalowana zdolność produkcyjna jest nie tylko najszersza, ale także najbardziej zaawansowana, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn we wszystkich naszych procesach produkcyjnych, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość produktów i potwierdzić naszą pozycję lidera na rynku.

Zaangażowanie w badania i rozwój oraz koncentracja na jakości procesów produkcyjnych przekładają się na gamę trwałych produktów, które nadal wyznaczają standardy branżowe i pozwoliły BKT utrzymać rolę pioniera w sektorze.

oprac. Jan Józefowicz, źródło: BKT

21. maj 2024 06:48