StoryEditor

Husqvarna ma elektryczny sprzęt do cięcia betonu

Mało tego, można pracować bez wdychania spalin. Producent przygotował maszyny akumulatorowe, które zachowują wydajność spalinowych poprzedników.

12.10.2022., 15:00h

Według zapewnień producenta nowa generacja maszyn akumulatorowych cechuje łatwy rozruch, duża elastyczność pracy, wysoką wydajność i to, że nie ma przewodów zasilających.

Jednym z takich urządzeń, które rozwiązuje problem spalin jest przecinarka akumulatorowa Husqvarna K1 Pace. To nowa konstrukcja oparta na mocnym akumulatorze o napięciu niemal 100 V. Dzięki wykorzystaniu nowego źródła zasilana wspomniany model przecinarki ma niską wibrację i niewiele waży. Ten bezobsługowy model może pracować nie tylko na sucho, ale też podczas cięcia na mokro.

Szybka i wydajna praca

Producent wskazuje na dobry stosunek mocy do masy co sprawia, że K1 Pace może uzupełnić posiadany park maszyn. To model stworzony do szybkiej i wydajnej pracy. Konstrukcja części tnącej o średnicy 300 mm pozwala na głębokie cięcie dostępne wcześniej wyłącznie dla tarcz o średnicy 350 mm. Podstawą pracy wersji K1 jest mocna platforma akumulatorowa.

opr. jj

13. czerwiec 2024 21:48