StoryEditorWiadomości z branży

Horsch: zmiany w sieci dealerskiej

Producent maszyn rolniczych, firma Horsch ma nowego dilera w woj. dolnośląskim. Została nim spółka Agroas. Z kolei Horsch zakończył współpracę z firmą K&H, dotychczasowym dilerem w tym regionie. Jaki zakres współpracy obejmuje umowę dilerską między Horsch a Agroas?
04.09.2022., 13:16h

Agroas jest nowym dilerem Horsch na terenie Dolnego Śląska

Od 1 września 2022 r. zmienia się skład sieci dilerskiej na terenie woj. dolnośląskiego. Teraz nowym dilerem obsługującym klientów w tym obszarze będzie firma Agroas sp. z o.o. sp. k.

Horsch dziękuje dotychczasowemu dealerowi, firmie K&H za lata owocnej współpracy i sukcesy w promocji marki Horsch. 

Firma Agroas przejmuje nie tylko zadania sprzedażowe, ale również serwisowe dla wszystkich maszyn Horsch i Horsch Leeb na tym terenie. Horsch pokłada duże nadzieje i ufa, iż Agroas z równym zaangażowaniem i sukcesem będzie pracować na powierzonym terenie.

image

Pracownicy firmy Horsch i Agroas po podpisaniu umowy o współpracy

FOTO: Horsch

Horsch ma obecnie 27 placówek handlowych w Polsce

Sieć dilerska Horsch w Polsce to obecnie 11 firm. Razem z oddziałami stanowi to sieć dystrybucyjną obejmującą łącznie 27 punktów handlowych na terenie całego kraju. Taka struktura, jak uważają przedstawiciele producenta maszyn rolniczych, umożliwia zoptymalizowanie kontaktu z klientem, zarówno pod względem doradztwa w zakupie, promocji i prezentacji polowych, a także w zakresie serwisowania i zaopatrzenia w części zamienne. 

Horsch jest jednym z największych na świecie producentów maszyn rolniczych i rozwiązań w zakresie uprawy gleby, siewu i ochrony upraw.

Jan Józefowicz
fot. jj, Horsch

18. czerwiec 2024 09:28