StoryEditor

Gama opon rolniczych marki BKT skrojona na każdą okazję!

Firma BKT jeden ze światowych liderów w produkcji opon dla sektora rolniczego imponuje ofertą opon do określonych zastosowań.
29.03.2024., 12:16h

Oto kilka przykładowych modeli ogumienia BKT do ciągników

Agrimaxfactor seria 70 dla ciągników, która nadaje się zarówno do transportu, jak i uprawy gleby. Ulepszona konstrukcja bieżnika z jeszcze większą długością klocków i zmienioną orientacją klocków zapewnia lepsze właściwości jezdne i mniejsze opory toczenia. Z kolei zwiększona o 5% powierzchnia styku z podłożem znacznie zmniejsza odczuwalność hałasu w kabinie – obie wspomniane cechy przekładają się na większy komfort. Ponadto mocna poliestrowa obudowa zapewnia stabilność boczną i szybszą reakcję układu kierowniczego nawet podczas pracy z dużą prędkością lub w trudnych warunkach.

image
Agrimaxfactor seria 70 dla ciągników, która nadaje się zarówno do transportu, jak i uprawy gleby.
FOTO: BKT

Krótko mówiąc, ogólne zalety Agrimaxfactor to prowadzenie w połączeniu z komfortem jazdy pod wieloma względami, a także trwałością – wszystkie szczególne wymagania stawiane coraz cięższym maszynom.

Opona ze wzmocnioną stopką

Agrimax Force, wysokiej klasy produkt firmy BKT, to opona radialna zaprojektowana specjalnie do uprawy gleby, transportu i zbioru z ciągnikami i kombajnami o dużej mocy, zapewniająca wydajność i efektywność. Dzięki technologii IF opona ta może przenosić duże obciążenia przy niższym ciśnieniu w porównaniu ze standardową oponą, zmniejszając ugniatanie gleby. Agrimax Force ma wzmocnioną stopkę i zapewnia lepszą przyczepność, bardzo dobre właściwości samoczyszczące i oszczędność paliwa, a także komfortowe wrażenia z jazdy – podsumowuje BKT.

image
Agrimax Force, wysokiej klasy produkt firmy BKT, to opona radialna zaprojektowana specjalnie do uprawy gleby, transportu i zbioru z ciągnikami i kombajnami o dużej mocy, zapewniająca wydajność i efektywność.
FOTO: BKT

Wystarczy kliknąć, aby znaleźć odpowiednią oponę

Agrimax RT 600 to opona do użytków zielonych, zbiorów i rozsiewania. Dzięki dużej powierzchni styku Agrimax RT 600 zapewnia bardzo dobry rozkład nacisku na glebę, zmniejszając szkody na użytkach zielonych i chroniąc glebę. Dzięki technologii okrągłego barku i zwiększonej liczbie wypustek gwarantuje bardzo dobrą stabilność i przyczepność.

Niezależnie od tego, czy wiesz, czego szukasz, czy potrzebujesz inspiracji, kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną ofertą opon rolniczych BKT, w tym bestsellerami i zalecanymi oponami do określonych zastosowań.

oprac. Jan Józefowicz, źródło: BKT

26. maj 2024 22:59