StoryEditor

Firma HBT Roltrac nowym dealerem marki Kubota

Sieć dealerska marki Kubota została wzmocniona przez nowego partnera handlowego w województwie śląskim i świętokrzyskim.
30.10.2023., 08:46h

1 października 2023 r. na mapie punktów sprzedaży japońskich ciągników i produktów groundcare pojawiła się nowa lokalizacja w województwie śląskim, gdzie swoją siedzibę ma HBT Roltrac (42-425 Kroczyce). Nowy dealer zastąpi w tej części Polski dotychczasowego przedstawiciela marki Kubota, firmę Agroserwis Mariusz Nowakowski.

HBT Roltrac to firma rodzinna. Jej historia sięga 1991 roku, a w branży rolniczej funkcjonuje od 2006 roku. Oferuję szeroką gamą maszyn i urządzeń dla rolnictwa, branży budowlanej, komunalnej i przemysłu drzewnego. W ciągu trzech dekad pracownicy firmy zdobywali doświadczenie we współpracy z wieloma renomowanymi markami.

image

Oferta nowego dilera obejmie także  produkty dla działów komunalnych, między innymi profesjonalne kosiarki, ciągniki kompaktowe itp. (zdjęcie ilustracyjne)

FOTO: Jan Józefowicz

Ciągniki i maszyny towarzyszące

Przedsiębiorstwo HBT obsługiwać będzie część województwa śląskiego i świętokrzyskiego. Jak podkreśla Michał Poźniak, dyrektor zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce wyjaśnia: "Znaleźliśmy na tym terenie firmę doskonale pasującą do naszej sieci dilerskiej. Jest to silne, lokalne przedsiębiorstwo, doskonale rozpoznawalne w swoim rejonie działania. Cenione przez dotychczasowych odbiorców i cieszące się ich zaufaniem. HBT Roltrac zaproponuje klientom nie tylko ciągniki rolnicze z gamy Kubota, ale również maszyny towarzyszące: prasy, opryskiwacze, rozsiewacze. Oferta nowego dilera obejmie także produkty dla działów komunalnych, między innymi profesjonalne kosiarki, ciągniki kompaktowe, pojazdy użytkowe RTV. Lokalizacja HBT Roltrac w województwie śląskim pozwala mieć nadzieję na sukces sił handlowych nowego dilera w dostarczaniu tych produktów do licznych miast Górnego Śląska".

HBT Roltrac zastąpi w sieci partnerów handlowych Kubota przedsiębiorstwo Agroserwis Mariusz Nowakowski. "Dziękujemy firmie Agroserwis za kilkuletnią, owocną współpracę i życzymy sukcesów w nowych przedsięwzięciach biznesowych" – dodaje Michał Poźniak.

opr. Jan Józefowicz, źródło: Kubota

27. maj 2024 21:51