StoryEditor

Farming Simulator Kids - nowy symulator rolnictwa dla dzieci od Giants Software i John Deere

Kilka dni temu Giants Software i John Deere ogłosili wprowadzenie nowej odsłony popularnego symulatora rolnictwa. Jak sama nazwa wskazuje, Farming Simulator Kids, będzie przeznaczony głównie dla najmłodszych miłośników prowadzenia wirtualnego gospodarstwa. Kiedy będziemy mogli w niego zagrać?
12.11.2023., 07:00h

Symulator rolnictwa dla najmłodszych

Giants Software wraz z firmą John Deere powiększają uniwersum najsłynniejszej serii gier o rolnictwie. Podczas gdy uznana seria Farming Simulator zawsze była popularna wśród dzieci, wydawca i deweloper Giants Software przygotował nową grę, która wprowadzi dorastające pokolenie w niezwykły świat rolnictwa przez dobrą zabawę i naukę zarządzania gospodarstwem. Farming Simulator Kids będzie dostępny na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych.

image

W przyjaznym środowisku Farming Simulator Kids dzieci mogą podjąć wyzwanie prowadzenia wirtualnej farmy.

FOTO: firmowe

Przyjazna atmosfera w Farming Simulator Kids

Dzięki kolorowej, bajkowej wręcz estetyce, Farming Simulator Kids zaprasza młodych graczy do prowadzenia przytulnego życia na farmie. W przyjaznym środowisku Farming Simulator Kids dzieci mogą podjąć wyzwanie prowadzenia wirtualnej farmy, a także organizacji pracy z wykorzystaniem maszyn rolniczych. Niektóre antropomorficzne postacie zwierząt będą prosić młodych graczy o pomoc w zebraniu plonów lub przygotowaniu dla nich pysznego jedzenia.

image

Niektóre antropomorficzne postacie zwierząt będą prosić młodych graczy o pomoc w zebraniu plonów lub przygotowaniu dla nich pysznego jedzenia.

FOTO: firmowe

Na czym polega gra Farming Simulator Kids?

Grając w Farming Simulator Kids, dzieci odkrywają miejsca na farmie, gdzie uprawiać i zbierać zdrowe plony lub opiekować się uroczymi zwierzętami gospodarskimi, tj. krowy, kury lub gęsi. Ponieważ duże traktory i inne pojazdy są konieczne do wykonania niektórych prac w gospodarstwie, młodzi gracze będą mieli do dyspozycji maszyny marki John Deere. Wszystko to podczas przechodzenia niezapomnianych i edukacyjnych misji rolniczych, które są nagradzane osiągnięciami.

image

W Farming Simulator Kids pojawią się maszyny marki John Deere.

FOTO: firmowe

John Deere partnerem Farming Simulator Kids

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy wprowadzić małe dzieci w świat rolnictwa w zabawny i bezpieczny sposób – powiedział Thomas Frey, dyrektor kreatywny w Giants Software. – Wraz z John Deere jako naszym idealnym partnerem dla Farming Simulator Kids, tworzymy edukacyjną i niezapomnianą - a nawet inspirującą - grę rolniczą dla najmłodszych, która rozwija ich zainteresowanie rolnictwem – dodał Thomas Frey.

– Z przyjemnością wspieramy tak atrakcyjny projekt, który w zabawny sposób zapoznaje dzieci z rolnictwem i rozbudza ich zainteresowanie produkcją żywności - komentował Stefan Mügge, kierownik ds. komunikacji marketingowej w John Deere.

Nie tylko praca maszynami John Deere

Oprócz pracy maszynami John Deere i wykonywania mini zadań, tj. ogrodnictwo lub przygotowywanie kanapek, w Farming Simulator Kid jest o wiele więcej do zrobienia. Mali rolnicy odwiedzają własny targ, aby poznać wartość świeżych produktów, które wyhodowali i o które dbali. Mogą handlować przedmiotami w sklepie wymiany, tworzyć pyszne potrawy z produktów lub po prostu odpoczywać w swoim domu i spotykać sympatyczne postacie, z którymi mogą wchodzić w interakcje.

image

Mali rolnicy będą mogli odwiedzić również targowisko i sklep.

FOTO: firmowe

Najważniejsze funkcje symulatora rolnictwa dla dzieci

  • przyjazna dzieciom grafika, muzyka i efekty dźwiękowe,
  • kreator postaci z wieloma stylami i możliwościami,
  • wiele ciekawych lokacji do odkrycia, tj. farma, stodoła, targ itp.
  • ponad 10 upraw do zasadzenia i zebrania, ponad 75 artykułów spożywczych, ponad 100 przedmiotów,
  • pojazdy i narzędzia John Deere, najbardziej znanej na świecie marki rolniczej,
  • domowe i dzikie zwierzęta, z którymi można się zaprzyjaźnić, i o które można dbać
  • aktywności, tj. zadania polowe, prowadzenie pojazdów, ogrodnictwo i przygotowywanie kanapek,
  • system osiągnięć i kreator wideo,

Od kiedy będzie dostępny Farming Simulator Kids?

Farming Simulator Kids będzie dostępny na konsolę Nintendo Switch i urządzenia mobilne. Na rynku pojawi się wiosną 2024 roku.

opr. aj

22. czerwiec 2024 15:01