StoryEditor

Co przewieziesz na uchwycie rowerowym Tract´Moi na ciągnik?

Jeśli pracujesz sam na polu, a potrzebujesz dwóch maszyn, np. ciągnika z rozrzutnikiem i ładowarki teleskopowej przy rozsiewaniu wapna, dobrym rozwiązaniem może okazać się drobny, ale sprytny gadżet marki Tract´Moi. Uchwyt rowerowy może uchronić przed długim spacerem do gospodarstwa.
30.12.2023., 14:32h

Dojazd rowerem z pola do gospodarstwa, aby przyprowadzić na pole drugą maszynę, np. ładowarkę do załadunku rozrzutnika, to z pewnością lepsze rozwiązanie niż długi o czasochłonny spacer. Szczególnie, jeśli odległość z gospodarstwa na pole jest większa niż przysłowiowy rzut kamieniem. Choć o transporcie rowerowym w rolnictwie mówi się niewiele, czasami rower może znacznie przyspieszyć pracę. Trudno go jednak zamontować i bezpiecznie przewieźć na sprzęcie rolniczym. Skuteczne rozwiązanie zaproponowało Tract´Moi.

image

Dzięki bagażnikowi rowerowemu Tractor Moi wygodnie i bezpiecznie na pole przewieziesz rower.

FOTO: Tractor Moi

Francuska innowacja Tract´Moi na pomoc rolnikom

Firma Tract´Moi, założona przez dwóch synów rolników, wprowadza na rynek innowacyjne bagażniki rowerowe serii TM, do montażu na przednim zaczepie ciągnika. To wielofunkcyjne mocowanie pełni także funkcję przedniego obciążenia i dodatkowej przestrzeni do przechowywania narzędzi. Bagażnik umożliwia regulację obciążenia od 400 do 900 kg i jest kompatybilny z sprzęgami TUZ kat. II lub kat. III.

Wszechstronne mocowanie rowerowe do ciągnika

Uchwyt TM to nie tylko bagażnik na rower. Można na nim przewozić również hulajnogi elektryczne, motocykle, a w przypadku modelu TM4 – nawet quady. Pojazd można łatwo załadować, opuszczając przedni TUZ z razem z uchwytem.

image

Dzięki bagażnikowi rowerowemu Tractor Moi wygodnie i bezpiecznie na pole przewieziesz rower.

FOTO: Tractor Moi

Spersonalizuj bagażnik rowerowy do ciągnika

Firma Tract´Moi daje możliwość personalizacji bagażników. Do wyboru jest nie tylko standardowa czarna barwa, ale także kolory dopasowane do marki ciągnika. Dostępne są również dodatkowe akcesoria, tj. uchwyty na narzędzia i kanistry, skrzynki oraz oświetlenie, co pozwala na dostosowanie bagażnika do indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne rozwiązanie dla rolnictwa

Podsumowując, bagażnik rowerowy marki Tract´Moi to więcej niż tylko gadżet. To również innowacyjne i funkcjonalne rozwiązanie, które znacznie ułatwi rolnikowi codzienną pracę, zapewniając szybki, wygodny i ekologiczny transport między polem a gospodarstwem. Idealnie wpisuje się w potrzeby nowoczesnego rolnictwa, pokazując, jak technologia może wspierać tradycyjne metody pracy.

opr. aj

22. lipiec 2024 15:43