StoryEditor

Ciągnik Valtra S jako nowy Autobot w kolejnej odsłonie Transformersów!

To na razie nieoficjalna wiadomość, ale wiemy, że w kolejnej części przygód Autobotów i Decepticonów w roli Transformersa pojawi się Valtra S! Tak wygląda robotyczny obrońca naszej planety na nieoficjalnej grafice!
01.04.2024., 09:16h

Jesienią podczas światowej wystawy rolniczej Agritechnica 2023 w Hanowerze miała miejsce premiera odświeżonej serii Valtry S. Najwyraźniej ciągnik przypadł do gustu producentom filmowym, bo fiński producent, został oficjalnym partnerem kolejnej odsłony serii filmowej Transformers. To dobra wiadomość dla fanów serii, których fascynuje także technika rolnicza. Dotąd nie było Transformera, który reprezentowałby branże rolniczą.

image
Światowa premiera Valtry S odbyła się na targach Agritechnica!
FOTO: Jakubek

Tak wygląda Valtra S w roli Aubotota!

W ramach współpracy fińskim producentem ciągników a Paramount Pictures, jeden z flagowych modeli Valtra S zostanie przekształcony w nowego bohatera Autobota, który zadebiutuje w nadchodzącym filmie. Zostanie przedstawiony w kolorystyce, w jakiej wystąpił na targach Agritechnica i na polskiej premierze w marcowych targach Agrotech w Kielcach.

image
W kolejnej części sagi o Transformersach zobaczymy Valtrę S w roli jednego z Autobotów.
FOTO:

W oczekiwaniu na kolejną odsłonę kultowej serii Transformers, fani nie mogą się już doczekać debiutu tego rolniczego cuda. Ciągnik Valtra S, symbol nordyckiej solidnej pracy i innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie, przyjmie ekscytującą nową rolę w bitwie między Autobotami a Decepticonami. Jakie będą jego przygody i w jaki sposób zostanie wprowadzony do fabuły - tego jeszcze nie wiemy.

@profi_technika Świetnia wiadomość dla fanów techniki rolniczej i sagi TRANSFORMERS! Valtra S jako Transformer! To już niemal pewne, że do kolejnej części sagi Transformerów ma dołączyć ciągnik Vatra S! Na razie nie ma zbyt wielu informacji na ten temat, ale mamy pierwszą grafikę, która pokazuje, jak będzie wyglądać Valtra stojąca po stronie Autobotów! Artykuł na stronie profitechnika.pl ! #transformers  #valtra #valtras ♬ oryginalny dźwięk – Profi Technika - Profi Technika

Transformer Valtra S - nowa jakość przygód

Jednak nowa postać obiecuje wprowadzić świeżą dynamikę do epickiej sagi, ponieważ widzowie zobaczą, jak potężny ciągnik rolniczy przeistacza się w potężnego robotycznego obrońcę Ziemi. Integracja zaawansowanego designu i technologii Valtry z uniwersum Transformersów jest świadectwem pionierskiego ducha producenta.

Ruszyły prace nad filmem, w którym pojawi się Valtra S

Prace nad nową częścią serii już ruszyły, a zaangażowanie Valtry zapowiada wprowadzenie na ekran zupełnie nowego wymiaru. Z niecierpliwością oczekujemy prezentacji efektów tej współpracy, a szczegóły dotyczące postaci i roli nowego Autobota zostaną ujawnione wkrótce.

 

Śledźcie naszą stronę i media społecznościowe i przygotujcie się na kolejny poziom kinowej rozrywki!

opr. aj

19. maj 2024 12:39