StoryEditor

Alima-Bis świętuje jublileusz. Czy będzie obecna na targach Agrotech Kielce?

W 2024 roku Alima-Bis, rodzinna firma ze Środy Wielkopolskiej, obchodzi 35 lat swojego istnienia. Czy będzie obecne podczas nadchodzących wielkimi krokami targach w Kielcach? To już za tydzień!
01.03.2024., 19:00h

Minione 35 lat dla wielkopolskiej firmy to ciągły rozwój, zaczynano od małego przedsiębiorstwa, zatrudniającego kilkoro pracowników. Dziś to firma, której produkty i technologie dostępne są na 5 kontynentach w 42 krajach świata. Alima-Bis specjalizuje się w zaopatrzeniu sektora produkcji mleka w niezbędne urządzenia. Idea ta przyświecała założycielowi i obecnemu Prezesowi ALIMA-BIS - Tadeuszowi Łuczakowi, jest ona konsekwentnie rozwijana poprzez szereg inwestycji i przedsięwzięć biznesowych. Obecnie Alima-Bis to nowoczesna firma i coraz bardziej rozpoznawalna marka. Z okazji jubileuszu w ciągu roku przewidzianych jest szereg aktywności i wydarzeń promocyjnych w tym m.in na targach Agrotech w Kielcach. Nie zabranie również wprowadzenia na rynek nowości produktowych.

Rozrzutniki, wozy paszowe, ścielarki

Alima-Bis to polski producentów maszyn rolniczych dla gospodarstw hodowlanych docierającym do gospodarstw w całej Europie. Specjalizuje się w produkcji wozów paszowych AlimaMix Evolution o pojemności od 4m³ do 50m³, rozrzutników obornika i wapna EVO SPREADER, a także skutecznych i wydajnych ścielarek do słomy EVO COMFORT 2.0. Posiada doskonałą ofertę usług serwisowych i części zamiennych do maszyn różnych producentów. Doświadczenie i wiedza z zakresu inżynierii rolniczej pozwalają firmie wspierać rolników w wyborze i konfiguracji maszyn adekwatnych do oczekiwań, wielkości gospodarstwa i innych, kluczowych dla efektywności i wydajności hodowli czynników.

image
FOTO: Jan Beba

Maszyny rolnicze? Nie tylko...

Alima-Bis zajmuje się również proszków mlecznych w Polsce, produkuje serwatkę i mieszanki mleczne w proszku sygnowane swoją marką. Grupa posiada trzy zakłady przetwórcze, w których uzyskiwane są produkty. Certyfikaty jakościowe, takie jak IFS FOOD, KOSHER i HALAL.

opr. Łukasz Siara na podstawie mat.prasowych Alima-Bis

18. maj 2024 16:27