StoryEditorMateriał promocyjny

AGRO SHOW 2023 – już wkrótce wielkie święto branży rolniczej

Już niedługo cała branża rolnicza ponownie spotka się w Bednarach na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW. Ta największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie odbywać się będzie w dniach 22-24 września br.
03.08.2023., 10:45h
Współpraca reklamowaWspółpraca reklamowa

AGRO SHOW to największe tego typu wydarzenie w Polsce i w tej części Europy. Do Bednar ponownie przybędzie kilkuset wystawców oraz dziesiątki tysięcy rolników, by zobaczyć co przedsiębiorcy z branży szykują na najbliższą przyszłość. To jedyna taka okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertami firm maszynowych, porównać je i zdecydować o najlepszym wyborze dla swojego gospodarstwa.

image

AGROSHOW 2023 Bednary

FOTO: inf. pars.
image

AGROSHOW 2023 Bednary

FOTO: inf. pars.

Swoją ofertę zaprezentują się nie tylko firmy oferujące maszyny i urządzenia, ale także te sprzedające środki produkcji, wyposażenia gospodarstw, producenci pasz, nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego, części zamiennych, a także firmy świadczące usługi dla rolnictwa, przedstawiciele prasy branżowej, banków i instytucji finansowych działających w branży rolnej. Na AGRO SHOW zaprezentują się także wystawcy z zagranicy m.in. z Austrii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Niemiec, Turcji,  Ukrainy, Włoch.  

Otwarta formuła wystawy sprawdza się doskonale i daje duże możliwości prezentacji sprzętu rolniczego. Jak co roku odbędą się pokazy maszyn rolniczych podczas pracy, które zostały zaplanowane w dwóch blokach: pokaz rolnictwa precyzyjnego oraz pokaz pojazdów autonomicznych.

image

AGROSHOW 2023 Bednary

FOTO: inf. pars.

Wystawa AGRO SHOW to nie tylko stoiska firm, to również imprezy i wydarzenia towarzyszące, których w tym roku nie zabraknie. W piątek odbędzie się finał kolejnej edycji konkursu Młody Mechanik na Medal, organizowanego przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Konkurs będzie równocześnie eliminacjami do udziału w międzynarodowych zawodach WorldSkills, które odbędą się za rok we Francji. W sobotę o miano najlepszego mechanika maszyn rolniczych walczyć będą finaliści konkursu Mechanik na Medal. Organizator zadbał by AGRO SHOW nie było jedynie komercyjną imprezą wystawienniczą, ale miało szerszą formułę i walor edukacyjny. Dlatego każdego dnia odbędą się towarzyszące wydarzeniu seminaria i wykłady.

image

AGROSHOW 2023 Bednary

FOTO: inf. pars.

Wystawa, tak jak przed rokiem, będzie biletowana. Bilety można zakupić na platformie ebilet.pl, a także w kasach bezpośrednio przed wejściem na wystawę. Organizator jednak zaleca zakup biletów wcześniej przez Internet w niższej cenie, co pozwoli uniknąć kolejek przed wejściem na wystawę. Organizator, jak zawsze, przygotował program dofinansowania przyjazdów grupowych. Informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej Wystawy. Na przyjezdnych własnymi samochodami, czekać będą bezpłatne parkingi. Wystaw czynna będzie dla zwiedzających od piątku do niedzieli w godzinach 9:00 – 17:00.

22. lipiec 2024 15:43