StoryEditor

365FarmNet i sztuczna inteligencja – zobacz o co chodzi?

Inteligentne rolnictwo, czyli 365FarmNet wprowadza szkolenia w nowatorskiej odsłonie, zdradzając tajniki inteligentnej delegacji zadań i analizy danych.
16.02.2023., 18:49h

I tu na arenę wchodzi sztuczna inteligencja. Dzięki niej użytkownik oprogramowania może zapomnieć o stresie związanym z prowadzeniem dokumentacji, interpretacją wyników i obsługą maszyn. To rozwiązanie nie tylko dla nowicjuszy, którzy rozpoczynają technologiczną optymalizację działań we własnym gospodarstwie, ale również tych, którzy już sprawnie użytkują oprogramowanie wspierające automatyzację zadań. Według producenta: Niezależnie na jakim etapie wtajemniczenia aktualnie się znajdujesz, zainwestuj w szkolenia stworzone specjalnie z myślą o Tobie.

Wybierz spośród wielu dostępnych ofert 365FarmNet, dopasowując tematykę pod twoje aktualne potrzeby. Praktyczne porady, nowe możliwości wykorzystania platformy, kameralne grupy szkoleniowe i doświadczeni eksperci.

Analiza danych i zarządzanie flotą

Obowiązkową dokumentację można prowadzić z łatwością, korzystając z prostej aplikacji 365Crop. Wbudowane narzędzia służą do sprawnej analizy pola i zapisu istotnych danych gospodarstwa. Automatyzacja rutynowych zadań, to ograniczenie niepotrzebnej straty czasu.

Komputerowa dokumentacja i analizy przy użyciu systemów 365Active i DataConnect pozwalają na cyfrowe zarządzanie flotą maszyn rolniczych, niezbędne przy modernizacji działań. Aby robić to jeszcze sprawniej, można skorzystać z tematycznych szkoleń i dzięki nim wykorzystać potencjał oprogramowania. Powierzenie zadań sztucznej inteligencji to najlepszy sposób, na precyzyjne wyniki i dokładne prognozy.

Szkolenia 365FarmNet

Korzystając z danych satelitarnych i dzięki oprogramowaniu można tworzyć mapy aplikacyjne. Można sporządzać plany pobierania prób glebowych, mapy potencjału plonu i porównać je bezpośrednio na platformie.

O tak nowoczesnym zarządzaniu gospodarstwem, można dowiedzieć się więcej podczas jednego ze szkoleń 365FarmNet.

Producent oprogramowania wyjaśnia, że wymiana danych między aplikacją, a maszynami nigdy nie była prostsza. Dzięki technologii można tworzyć zlecenia, porównywać dane i zarządzać liniami referencyjnymi.

image

Obowiązkową dokumentację można prowadzić z łatwością, korzystając z prostej aplikacji 365Crop. Wbudowane narzędzia służą do sprawnej analizy pola i zapisu istotnych danych gospodarstwa.

FOTO:

Indywidualne szkolenie z ekspertami

Taka forma nauki pozwoli dokładnie poznać wszystkie funkcje systemu i dopasować je do swoich potrzeb. Wspólnie wykonane analizy danych gospodarstwa to solidna podstawa dla kolejnych usprawnień. Szkoleniowcy pokazują, jak korzystać z systemu i tworzyć dokumentację zgodną z wymaganiami prawnymi. Wszelkie pytania i wątpliwości można omówicie podczas rozmowy online, pracując bezpośrednio na platformie 365FarmNet.

Zapisy trwają - zajrzyj na www.365farmnet.com

Trwa limitowana edycja szkoleń w kameralnych grupach, stworzona przez ekspertów 365FarmNet. To dobra okazja, aby poznać ofertę firmy i dowiedzieć się więcej o jej programach. Warto skorzystać z wartościowych porad i zasięgnąć opinii specjalistów. Aby wziąć udział w akcji, zajrzyj na www.365farmnet.com i zapisz się już dziś!

Ile to kosztuje:

► Pojedyncze szkolenia indywidualne dostosowane do gospodarstwa kosztują 40 euro plus Vat za 60 minut.

► Komunikacja z maszynami: wymiana danych między platformą 365FarmNet a maszyną kosztują 25 euro plus Vat za 60-90 minut.

► Cyfrowe zarządzanie flotą maszyn: dokumentuj i analizuj z systemem 365Active i DataConnect kosztują 25 euro plus Vat za 60-90 minut.

► Łatwe tworzenie map aplikacyjnych z 365FarmNet Crop View – tak to działa – kosztuje 25 euro plus Vat za 60-90 minut.

► Jak rozpocząć pracę w oprogramowaniu 365FarmNet – tak to działa – bezpłatnie za 60 minut.

opr. Jan Józefowicz, źródło: 365FarmNet

23. czerwiec 2024 06:03