StoryEditor

Dużo nowości w Farming Simulator 22

Fani z niecierpliwością czekają na nową wersję symulatora farmy. Farming Simulator 22 wydany zostanie w ostatnim kwartale 2021 roku. Giants Software zdradziło kilka informacji o maszynach i zmianach w rozgrywce.

09.06.2021., 00:00h

Giants Software ogłosił nowe funkcje dla nadchodzącej wersji FS. Dalsze szczegóły zostaną ujawnione pod koniec lipca na FarmCon, oficjalnym i corocznym wydarzeniu społecznościowym dla modderów, wydawców i graczy Farming Simulator.

Nowość w rozgrywce

Dzięki łańcuchom produkcyjnym Farming Simulator 22 zyskuje nowy poziom ekonomiczny. Gracze dostarczają zebrane plony na różne farmy do dalszego przetwarzania. Młyn produkuje mąkę i rozpoczyna w ten sposób łańcuch produkcyjny, na końcu którego w piekarni wyrabia się chleb lub ciasta. W zależności od produkowanych towarów, odpowiednia firma musi najpierw zaopatrzyć się w niezbędne surowce, takie jak cukier lub masło. Po wyprodukowaniu towar jest dostarczany do dealerów, takich jak lokalny supermarket. Chociaż niektóre sklepy i zakłady produkcyjne już istnieją, gracze mogą je również budować, aby rozszerzyć swoją działalność i źródła dochodów.

Nowa mapa w klimacie USA

Ponadto zostaną wprowadzone dwie nowe mapy oraz nowa wersja mapy alpejskiej Erlengrat. Zainspirowany amerykańskim Środkowym Zachodem, Elmcreek oferuje duże obszary i pola dla wirtualnych farm. Według Giants Software pola o różnych rozmiarach i kształtach są osadzone w autentycznym północnoamerykańskim krajobrazie. Położona poza miastem mapa charakteryzuje się rzekami, pagórkowatymi terenami z przejściami podziemnymi, a nawet wodospadem. Na mapie znajduje się również typowa amerykańska autostrada, stacja benzynowa, stadion baseballowy i wysokie silosy.

Edycja kolekcjonerska

Wersja na PC jest również dostępna w limitowanej liczbie jako Edycja Kolekcjonerska zawierająca wysokiej jakości obrotową latarnię morską. Lampa ostrzegawcza podłączona przez USB reaguje w czasie rzeczywistym na maszyny przy włączonej lampce ostrzegawczej. Dołączone są również dwa plakaty, 24 naklejki i nowe samouczki dotyczące tworzenia modów. W zależności od regionu, nabywcy wersji Standard Edition mogą spodziewać się na okładce Fendt 900 Vario, Massey Ferguson 8S, Case IH Magnum 340 lub Zetora Crystal.
opr. łs
Fot. Firmowe

26. listopad 2022 11:04