r e k l a m a

Partner serwisu

Maszyny Case IH z gwarancją do 3 lat

Maszyny Case IH z gwarancją do 3 lat

Producenci maszyn prześcigają się w „wojnie zbrojeń’, żeby przyciągnąć do siebie klientów. Twarde warunki postawił sobie Case IH, który na wybrane serie ciągników wprowadza 3 letnią gwarancję.

Amerykański producent Case IH postanowił wyprzedzić konkurencję i jako pierwszy na rynku maszyn rolniczych wprowadza 3 letnią, pełną gwarancję z limitem 2500 godz. pracy. Niestety nie obejmuje ona całej gamy sprzętu, ale tyko nowe ciągniki z serii Puma, Optum oraz Magnum.

r e k l a m a

– Gwarancja producenta rozszerzona do 3 lat to pierwsza na rynku oferta, która zabezpiecza klientów marki Case IH i pozwala skupić się na bezkompromisowej pracy, nawet w najcięższych warunkach – podkreśla Alicja Dominiak-Olenderek z Case IH.

– Ten wyjątkowy komfort, to nie tylko pewność i poczucie bezpieczeństwa, ale również minimalizacja kosztów związanych z serwisowaniem maszyny. 

Wydłużenie okresu gwarancyjnego zdaniem koncernu spowoduje wzrost wartości maszyny używanej w momencie jej odsprzedaży. Tym samym Case IH daje swoim dilerom dodatkowy argument w walce o klienta.

Niedawno Case IH wprowadził także Program Certyfikowanych Maszyn Używanych.

Jeżeli chcesz zagłosować na tą firmę, jako przyjazną dla rolnika, weź udział w plebiscycie Izydory 2019. Możesz wygrać cenne nagrody!

opr. aj
fot. Jakubek

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także