r e k l a m a

Partner serwisu

Używany Case IH z certyfikatem

Używany Case IH z certyfikatem

Case IH wprowadza program certyfikowanych maszyn używanych. Każda maszyna biorąca udział w projekcie przejdzie przegląd oraz testy wszystkich kluczowych układów. Program wspierany jest przez globalną sieć wyspecjalizowanych dilerów marki.

Certyfikat jakości Case IH potwierdzi weryfikację nie tylko stanu technicznego, ale również wizualnego i formalnego maszyny. W przypadku ciągników sprawdzonych zostanie 120, a w kombajnach nawet 140 punktów we wszystkich układach maszyny t.j. chłodzenie, klimatyzacja, elektryka, hydraulika, układ kierowniczy, hamulcowy i wiele innych.

r e k l a m a

Program obejmuje testy diagnostyczne, naprawę ewentualnych usterek, wymianę płynów eksploatacyjnych aż po jazdy testowe. Przed przekazaniem maszyny nowemu właścicielowi zostanie umyta zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ostateczna procedura wydania jest podobna, jak w przypadku nowego sprzętu. Klient przy zakupie otrzymuje wykaz przeprowadzonych czynności i komplet dokumentów z instrukcją obsługi włącznie. 

Z punktu widzenia prawnego maszyna zostanie sprawdzona pod kątem kradzieży, wpisów w CEPIK i rejestrze sądowym. Dla nowego nabywcy ważny jest wgląd od historii serwisowej, sprawdzenie ewentualnych wypadków, napraw i przeglądów. To także obejmuje certyfikat Case IH.

Oferta produktów objętych programem dostępna jest na stronie internetowej producenta. Znajdują się tam maszyny nie tylko z polskiego rynku, ale również z innych krajów. 


opr. aj
fot. Siara

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także