r e k l a m a

Partner serwisu

Kto został dealerem roku CLAAS Polska 2022?

Kto został dealerem roku CLAAS Polska 2022?

Jak co roku rolnicy ocenili dealerów Claas Polska pod względem obsługi, sprzedaży, serwisu i doboru części zamiennych. Kto zdobył tegoroczną statuetkę Dealera Claas Polska 2022?

Najlepszy dealer na Lubelszczyźnie

Statuetka Dealera Roku 2022 CLAAS Polska i pierwsze miejsce w tegorocznej ogólnopolskiej edycji badania zadowolenia Klientów CLAAS trafiła do firmy PTH Roltex z Krasnegostawu (woj. lubelskie). Na bardzo dobrym, drugim miejscu uplasowało się przedsiębiorstwo Świerkot ze Studzionki k. Pszczyny (woj. śląskie), a na trzecim Agro-Land ze Śmielina k. Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie).

„PTH Roltex otrzymał bardzo wysokie noty za doradztwo w doborze modelu i określeniu wyposażenia sprzętu. U tego dealera działa zresztą specjalny zespół, odpowiedzialny za profesjonalne przygotowanie maszyny do wydania oraz jej kalibrację podczas uruchomienia. Firma Świerkot sp. z o.o. – zdaniem rolników – bardzo dobrze pomaga dobrać części zamienne, a jakość wykonanych napraw przez ten serwis i wyposażenie warsztatów mobilnych są na bardzo wysokim poziomie. Świetnie wyposażonymi samochodami serwisowymi wyróżnia się również firma Agro-Land sp. z o.o., która skutecznie szkoli operatów maszyn i bardzo szybko reaguje na zgłaszane zapytania Klientów” – podaje firma CLAAS.

r e k l a m a

Liderzy kategorii

W obliczu zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego CLAAS Polska, niezależnie od nagradzania dorocznie trzech najlepszych dealerów, zdecydował się od tego roku wprowadzić jeszcze jeden laur: Lidera Kategorii.

  • Lider kategorii SERWIS – Świerkot sp. z o.o.

Ten dealer CLAAS posiadał najwyższe oceny Działu Serwisowego, a zaangażowanie i doświadczenie pracowników było najczęściej doceniane przez odbiorców sprzętu.

  • Lider kategorii CZĘŚCI ZAMIENNE – Świerkot sp. z o.o. 

Rolnicy wysoko ocenili wiedzę i doradztwo pracowników w doborze części. To pokłosie efektywnych szkoleń kadry dealera w programie Akademia CLAAS.

  • Lider kategorii SPRZEDAŻ – PHZ Kalchem sp. z o.o.

Firma została doceniona za najskuteczniejszy Dział Sprzedaży w 2021 r. Jej handlowcy wykazali się celującą wiedzą produktową, co pomagało dobrze obsłużyć rolnika w doborze modelu i jego konfiguracji.

Oprac. dkol na podst. informacji prasowej

Fot. moreconcept.presscenter.pl

Zobacz także