r e k l a m a

Partner serwisu

Case IH: Vestrum zamiast Versum

Case IH: Vestrum zamiast Versum

Vestrum to nowa nazwa gamy ciągników Case IH w przedziale mocy 100–130 KM z przekładnią bezstopniową CVXDrive.  Zastąpi ona wycofaną niedawno nazwę Versum.r e k l a m a

Znika Case IH Versum

Znamy nową nazwę ciągników Case IH CVXDrive, która swoją premierę miały w lutym podczas paryskich targów SIMA. Producent ciągników jakiś czas temu wycofał się z oznaczenia Versum. Prawdopodobnie został do tego zmuszony przez jedną z firm, które wcześniej zarezerwowały tą nazwę. Pisaliśmy o tym w artykule Versum zniknął zanim się pojawił.

Vestrum znaczy – Twój

Jako oznaczenie ciągników Case IH w przedziale mocy 100–130 KM wybrano Vestrum. Nowa nazwa jest fonetycznie podobna do poprzedniej, więc zmiana jest niewielka, ale była konieczna. Uniknięto w ten sposób kojarzenia nowej serii ciągników z innymi produktami o tej samej nazwie. 


– Chcielibyśmy zapewnić naszych klientów, że nie zmieni się żaden inny aspekt ciągnika. Wszystkie specyfikacje pozostaną takie same, jak w momencie premiery, a dostawy zaplanowane na 2019 r. pozostaną bez zmian – powiedział Thierry Panadero, wiceprezydent Case IH Europe. – Będziemy kontynuować nasze działania związane z wprowadzaniem produktu na rynek. Z niecierpliwością oczekujemy na spotkania z naszymi klientami w nadchodzących miesiącach, tak w terenie, jak i na wystawach, oraz na zaprezentowanie ciągników z serii Case IH Vestrum CVXDrive.

Specyfikacja pozostaje bez zmian

Zgodnie z zapewnieniami producenta specyfikacja ciągników pozostaje niezmieniona. Przypominamy, że ciągniki Vestrum CVXDrive będą wyposażone w silniki FPT o pojemności 4,5 litra i spełnią normę emisji Stage V dzięki układowi selektywnej redukcji katalitycznej HI–eSCR2.

Nową serię stanowią 4 modele:

  • Vestrum 100 CVXDrive,
  • Vestrum 110 CVXDrive,
  • Vestrum 120 CVXDrive,
  • Vestrum 130 CVXDrive.

Więcej informacji na temat ciągników Case IH prezentujemy tutaj.


opr. aj
fot. firmowe

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także