r e k l a m a

Partner serwisu

Agrotech Kielce 2022 - co warto zobaczyć na tragach?

Agrotech Kielce 2022 - co warto zobaczyć na tragach?

W Kielcach trwają XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech. Redakcja Profi też tam jest - znajdziecie nas na stoisku E28. Wpadnijcie do nas koniecznie koniecznie by sprawdzić co mamy dla Was nowego. A jeżeli nie dojedziecie na targi, to mamy dla Was krótka relację z tego, co można w Kielcach zobaczyć.

Po przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 i związanymi z nią niedogodnościami, Agrotech powrócił do swojej tradycyjnej daty. Na targach obecni są polscy i zagraniczni producenci ciągników, maszyn i narzędzi. Nie brakuje również producentów części zamiennych i wyposażenia dodatkowego. Każdy powinien znaleźć coś interesującego. Firmy przygotowały wiele nowości, o części z nich mogliście przeczytać na łamach Profi, a wiele z nich po raz pierwszy zostanie pokazanych szerszej publiczności.

Przede wszystkim targi są świetną okazją do spotkań. Wszystkich naszych prenumeratorów i sympatyków zapraszamy na stoisku E28. Będą tam na Was czekać upominki i niespodzianki przygotowane specjalnie na tę okazję. Podczas pierwszego dnia targów zostaną wręczone również nagrody i wyróżnienia dla producentów maszyn, nawozów i materiału siewnego.

W sobotę, o godz. 12 o swojej pracy i działalności w mediach społecznościowych opowiedzą youtuberzy Perquins i Matheo780 oraz Kuba Wojnowski – zwycięzca programu telewizyjnego Farma. W rekordowej pod względem frekwencji edycji z 2019 roku wzięło udział 750 firm z 25 państw, a cała ekspozycja zajęła powierzchnię 66 tysięcy metrów kwadratowych.

XXVII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej potrwają do niedzilei 20 marca 2022 roku.
 

Zobacz także