r e k l a m a

Partner serwisu

Zielona Karta John Deere to prosta droga do finału Mistrzostw Mechaników!

Zielona Karta John Deere to prosta droga do finału Mistrzostw Mechaników!

Chcesz awansować do XI Ogólnopolskiego Finału Mistrzostw Mechaników jeszcze przed eliminacjami? Podpowiadamy, jak to zrobić!


Przepustka do finału Mistrzostw Mechaników

John Deere, jeden z partnerów XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w konkurencji Młody Mechanik Maszyn Rolniczych, przygotował dla uczestników coś specjalnego. W ramach akcji Zielona Karta eksperci firmy przygotują filmy szkoleniowe i materiały edukacyjne, o szerokiej tematyce. Przeprowadzą uczestników od początków historii amerykańskiej marki, przez jej największe osiągnięcia oraz gamę oferowanych rozwiązań, a na fachowej wiedzy dotyczącej obsługi i serwisowania maszyn skończywszy. 


Zielona Karta John Deere

Uczestnicy, którzy chcą powalczyć o Zieloną Kartę, powinni zalogować się na swoje konto w Akademii Młodego Mechanika i odbyć szkolenia online. Po zakończonych szkoleniach dostępne będą również testy sprawdzające, a zawodnicy, którzy osiągną w nich najlepsze wyniki, otrzymają Zieloną Kartę – gwarancję udziału w finałach XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników bez względu na wyniki eliminacji. 

Wiedza, zdobyta podczas szkoleń online przygotowanych przez firmę John Deere, jest niezbędnym narzędziem w pracy każdego mechanika maszyn rolniczych. Warto ją rozszerzać i pogłębiać, aby cały czas być na bieżąco i śledzić kierunki rozwoju technologii.

Patronat medialny redakcji profi

Patronat medialny nad XI Ogólnopolskim Finałem Mistrzostw Mechaników sprawują redakcje profi oraz top agrar Polska.O marce John Deere

John Deere jest na liście najcenniejszych marek na świecie. W przygotowanym przez Interbrand rankingu Best Global Brands 2021, amerykański potentat z branży rolniczej plasuje się na 90. miejscu. Wartość marki John Deere szacowana jest na około 5,616 miliarda dolarów. Jest to jedyny producent ciągników rolniczych obecna w zestawieniu. John Deere w rankingu znalazł się już po raz 11.

Obecnie polski oddział John Deere ma 42 punkty sprzedaży rozsiane na terenie całego kraju. Łącznie w strukturach dealerskich John Deere Polska pracuje ponad 900 osób.

opr. aj

fot. firmowe

Zobacz także