r e k l a m a

Partner serwisu

Fendt  Katana 65 od Agravis Technik Polska

Fendt Katana 65 od Agravis Technik Polska


Agravis Technik Polska, wychodząc naprzeciw potrzebom dydaktycznym studentów, umożliwił im poznanie tajników sieczkarni Fendt Katana 65.

   
Przez dwa miesiące do dyspozycji studentów Instytutu Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu będzie sieczkarnia Fendt Katana 65. Maszynę udostępnił Agravis Technik Polska.
– Wspieramy kształcenie młodych ludzi, którzy być może w przyszłości będą doskonałymi kandydatami do pracy na stanowiskach handlowych lub serwisowych w branży maszynowej – mówi Joerg Denekas, prezes zarządu Agravis Technik Polska. 
A Karolina Molka, specjalista ds. marketingu Fendt Polska, która w imieniu Agravis przekazała sieczkarnię uczelni dodała, że dla studentów zaplanowano wykłady szkoleniowe z udziałem specjalistów ds. produktu marki Fendt. Zajęcia pozwoliły uczniom na korzystanie z ich wiedzy i doświadczenia. Studenci testowali maszyny pod okiem wykwalifikowanych specjalistów produktu.r e k l a m a

Satysfakcja młodych– Z satysfakcją obserwowałem zainteresowanie, jakie towarzyszyło młodzieży w trakcie poznawania maszyny i nowoczesnych technologii. Prezentowane systemy i ich możliwości pozwalają na osiągnięcia wysokiej jakości paszy, co przekłada się później na wydajność produkcji mlecznej czy mięsnej. Również szczególne zainteresowanie studentów budziły możliwości ustawień parametrów i kalibracji podzespołów sieczkarni – zaznacza Marcin Tomaszewski, produkt specjalista maszyn żniwnych. Wygoda i nowoczesność

– Studenci zwracają szczególną uwagę na to, by praca była łatwa i przyjemna. Dlatego młodych interesują dziś zasady działania maszyny, a przede wszystkim jej regulacja i różnego rodzaju systemy wspomagające pracę operatora – zauważa dr Ireneusz Kowalik. 
Z naszych informacji wynika, że przekazanie Katany to dopiero początek. Agravis planuje udostępnienie kolejnych maszyn w nowym roku akademickim w ramach wsparcia Instytutu i zachęca również inne marki do podobnych inicjatyw. 
Opr. pł

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także