r e k l a m a

Partner serwisu

Dane kontaktowe

Wydawca

Polskie Wydawnictwo Rolnicze sp. z o.o. ul. Metalowa 5,
61-131 Poznań,
KRS 0000101146,
NIP 778-01-64-903



Redakcja czasopisma Profi

miesięcznik, numerowany
Adres redakcji: ul. Metalowa 5, 61-131 Poznań
REDAKTOR NACZELNY: dr Artur Jakubek



Portal internetowy profitechnika.pl

Nie jest numerowany
Adres redakcji: ul. Metalowa 5, 61-131 Poznań
REDAKTOR NACZELNY: Bartłomiej Czekała
hostingodawca LH.pl sp. z o.o. ul. Wujka 7/26, 61-581 Poznań


MIĘDZYNARODOWY ZNAK INFORMACYJNY ISSN 2545-2460

Dział Obsługi Czytelnika - Prenumerata

tel. +48 61 869 06 90

e-mail: czytelnik@profitechnika.pl

Mariusz Golon

Marketing

tel. +48 61 886 29 05

e-mail: m.golon@profitechnika.pl

Adres redakcji:

ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań

tel. +48 61 869 06 01

e-mail: redakcja@profitechnika.pl

Redakcja

dr Artur Jakubek

redaktor naczelny magazynu Profi

tel. +48 61 869 06 11

a.jakubek@profitechnika.pl

Jan Józefowicz

redaktor

tel. +48 61 869 06 72

j.jozefowicz@profitechnika.pl

Bartłomiej Czekała

szef zespołu PWR Online

tel. +48 61 869 06 67

b.czekala@pwr.agro.pl

Adam Płachta

redaktor magazynu Profi

a.plachta@profitechnika.pl

Reklama

Blanka Słoma

dyrektor

tel. +48 61 886 29 24

reklama@profitechnika.pl

dr Josef Pawlak

koordynator Profi

tel. +48 61 886 29 17

j.pawlak@profitechnika.pl

Autorzy

dr Piotr Łuczak

tel. +48 61 869 06 01

p.luczak@agrarlex.pl

Kamila Szałaj

k.szalaj@topagrar.pl

Arkadiusz Adamski

tel. +48 667 366 114

a.adamski@merixstudio.pl

Dorota Kolasińska

d.kolasinska@topagrar.com.pl

Karol Bujoczek

tel. +48 61 8690 661

k.bujoczek@profitechnika.pl

Dział Obsługi Czytelnika

Marika Króliczak

tel. 61 869 06 56

czytelnik@profitechnika.pl

Anna Szczęsna-Mazur

Inspektor ochrony danych osobowych

e-mail: iod@pwr.agro.pl

Agnieszka Spychalska

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

e-mail: a.spychalska@pwr.agro.pl

Zgłoszenia dotyczące danych osobowych

email: daneosobowe@pwr.agro.pl