r e k l a m a

Partner serwisu

Więcej pługów Kverneland

Więcej pługów Kverneland

Wkrótce Kverneland Group będzie świętował 140-lecie marki. Zanim jednak ruszą rocznicowe uroczystości ta norweska marka zainwestowała w przyszłość fabryki pługów, dokonując zakupu firmy Øksnevad Eiendom AS za 40 milinów euro.

Nie ma się czemu dziwić, że firma Kverneland Group jest zadowolona z tej transakcji, bo to kolejny strategiczny krok, po tym, jak w ostatnich latach dokonano istotnych inwestycji w fabryce, podnosząc znacznie automatyzację i wydajność produkcji.

r e k l a m a

Centrum badawczo-rozwojowe

Dai Watanabe, prezes firmy Kverneland Group, wskazuje na istotne korzyści z tego zakupu, umożliwiające zgrupowanie wszystkich działań w jednym miejscu, w tym centrum badawczo-rozwojowe ze stacją testów i laboratorium metalurgicznym, które poprzednio było oddalone o 5 km. To milowy krok na drodze wzmocnienia firmy Kverneland jako wiodącego, światowego producenta pługów.

Japońskie metody produkcji

Koncern Kubota Group, kolejny raz wzmocnił firmę Kverneland Group oraz jej zdolności do wzrostu i osiągnięcia wiodącej pozycji dostawcy osprzętu rolniczego na całym świecie. W 2012 koncern Kubota przejął Kverneland Group i od tego czasu, głównym strategicznym celem pozostaje zwiększenie efektywności i wydajności, przez korzystanie z wiedzy i doświadczeń firmy Kubota, a także znanej japońskiej filozofii procesu i metod produkcji. Ponadto, Kubota dokonało już wielu inwestycji w infrastrukturę, sprzęt i środki produkcji.

opr. jj

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także