r e k l a m a

Partner serwisu

TRiLiada zaprasza studentów

TRiLiada zaprasza studentów

29 maja odbędzie się na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu kolejna edycja TRiliady. Organizatorami tej imprezy są Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Rolniczej oraz Dyrekcja Instytutu Inżynierii Biosystemów.

Redakcja Profi objęła patronatem tegoroczną edycję TRiLiady. TRiLiada jest świętem studentów Ekoenergetyki, Informatyki i stosowanej, Inżynierii rolniczej oraz Rolnictwa i wpisuje się obchody studenckiej tradycji Juwenaliów. Jednak celem organizatorów jest nie tylko zabawa, ale również krzewienie wśród studenckiej braci wiedzy o najnowszych technologiach stosowanych w inżynierii rolniczej. Ma temu służyć część wykładowa imprezy oraz pokaz maszyn rolniczych. 

Rolnictwo precyzyjne w natarciu

r e k l a m a

W tym dniu wykładowcami będą przedstawiciele zaproszonych firm, dzięki czemu studenci mogą uzyskać informacje o najnowszych osiągnięciach branży z pierwszej ręki. W tym toku tematem przewodnim TRiLiady są: rolnictwo precyzyjne oraz rolnictwo 4.0. 
Integralną częścią imprezy jest konkurs zespołów studenckich o Puchar TRiLiady, na który składają się quiz, w którym pytania zadają zaproszeni goście oraz konkurs zręcznościowy.


Historia TRiLiady


Nazwa TRiLiada powstała z połączenia skrótu historycznej nazwy kierunku studiów Technika Rolnicza i Leśna oraz końcówki słowa Olimpiada, co miało symbolizować współzawodnictwo zespołów studenckich. Pomimo zmiany nazwy studiów na Inżynieria rolnicza postanowiono zachować ugruntowaną i dobrze kojarzącą się nazwę imprezy, która od wielu lat cieszy się uznaniem wśród studentów oraz absolwentów. Gdyż to ci ostatni stanowią przeważający odsetek przedstawicieli zaproszonych firm. Dzięki temu mogą oni odwiedzić niegdysiejszą Alma Mater, tym razem stając po drugiej stronie katedry.
Opr. pł

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także