r e k l a m a

Partner serwisu

Krone inwestuje w Future Lab

Krone inwestuje w Future Lab

Future Lab to nowe centrum testowe grupy Krone, w które firma tylko w pierwszym etapie budowy zainwestuje 20 mln euro. Laboratoria zajmą powierzchnię 13 hektarów.

Na przełomie lutego i marca ruszyły pierwsze prace, którym celem jest budowa nowoczesnego centrum testowego Future Lab w miejscowości Lingen w płn.–zach. Niemczech. W pierwszym etapie projektu producent zainwestuje ok. 20 mln euro. Na powierzchni 13 ha powstaną hale maszyn, warsztaty, hale z urządzeniami testowymi oraz biura. Centrum pozwoli firmie Krone sprostać rosnącym wymaganiom dotyczącym jakości, funkcjonalności i użyteczności produktów.

r e k l a m a

– Chcemy połączyć wszystkie jednostki testowe grupy Krone w jednej lokalizacji. Krone Future Lab zajmie się sprawdzaniem wszystkich naszych produktów i homologacją maszyn zgodnie z wymogami poszczególnych krajów. Laboratorium zapewni również certyfikaty żywotności pojazdów, maszyn oraz osi, a w przyszłości rozwinie koncepcje jazdy autonomicznej – mówi Bernard Krone, założyciel marki Krone.

Miejsce powstania kampusu nie jest przypadkowe. Park przemysłowy Lingen znajduje się blisko Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Osnabrück, z którym firma współpracuje. Poza tym lokalizacja oferuje dobrą infrastrukturę, bezpośredni dostęp do autostrady i znajduje się ok. 30 km od Spelle, głównej siedziby Krone.

Jeżeli chcesz zagłosować na tą firmę, jako przyjazną dla rolnika, weź udział w plebiscycie Izydory 2019. Możesz wygrać cenne nagrody!

opr. aj

fot. firmowe 

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także