r e k l a m a

Partner serwisu

John Deere 6R i 6M z oponami Vredestein

John Deere 6R i 6M z oponami Vredestein

Apollo Vredestein ogłosił współpracę z fabryką John Deere w Mannheim w Niemczech w zakresie dostaw opon do ciągników. Od marca 2019 roku nabywcy serii 6R i 6M mogą wybrać opony Vredestein jako oryginalne wyposażenie.

Łącznie dostępne będą 24 rodzaje opon z serii 85 i 70 oraz rozmiary premium w serii 65 i XL, takie jak: 650/65R42, 800/70R38 i 710/70R42. Ta gama rozmiarów w większości pokrywa zapotrzebowanie na kombinacje dostępne w ciągnikach John Deere 6R i 6M.

r e k l a m a

– Decyzja firmy John Deere jest spowodowana zapytaniami sprzedawców i użytkowników i stanowi najwyższe uznanie jakości i zalet oferowanych przez opony Vredestein Traxion” - mów Ruud Nijland, szef działu opon rolniczych i przemysłowych w Apollo Vredestein. – Obejmują one wyjątkowo długą żywotność i wysoki komfort operatora, a także wyjątkową zdolność samooczyszczania i doskonałą przyczepność. Korzyści z opon Vredestein zostały również potwierdzone w kilku testach przeprowadzonych przez niemiecki instytut DLG i złoty medal na brytyjskich targach rolniczych Lamma 2019.

Vredestein ma długą historią współpracy z fabryką pras zwijających John Deere w Arc-l?s-Gray we Francji.

– To rozszerzone partnerstwo dodatkowo wzmacnia obecność Vredestein na rynku opon do ciągników i wspiera nasze ambicje wzrostu w sektorze zastosowań rolniczych i przemysłowych” - podsumowuje Ruud Nijland.

opr. aj

fot. Firmowe

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także