r e k l a m a

Partner serwisu

Fendt Expert Camp: szkolenia rozpoczęte

Fendt Expert Camp: szkolenia rozpoczęte

Fendt zorganizował pierwsze szkolenie z serii Expert Camp. Wydarzenie miało miejsce 24–26. kwietnia 2019 r. na terenie lotniska w Lesznie.r e k l a m a

W ramach szkolenia Fendt Expert Camp, które odbyło się na terenie lotniska w Lesznie, uczestnicy mieli okazję od strony praktycznej poznać gamę maszyn zielonkowych. Zaprezentowano:
  • kosiarkę dyskową tylną Slicer 911TL,
  • kosiarkę czołową Slicer 3060FP,
  • zgrabiarkę Former 1402,
  • przetrząsacz Twister 8608,
  • przyczepę samozaładowczą Tigo 60 PRD. 

Nie zabrakło także opryskiwacza przyczepianego Fendt RoGator 333, a za konie pociągowe posłużyły ciągniki Fendt o małej i średniej mocy z serii: 200, 300, 500 oraz 700.

– Fendt Expert Camp to nowa inicjatywa, która stanie się cyklicznym wydarzeniem, dedykowanym dla autoryzowanych partnerów handlowych Fendt. Szkolenie ma na celu aktualizację wiedzy na temat pełnej gamy produktów marki – informuje Paweł Olech – krajowy kierownik sprzedaży Fendt Polska. 

– Wiedza naszych dystrybutorów z zakresu maszyn zielonkowych jest niezmiernie istotna, to element profesjonalnej obsługi klienta. Dealerzy mają okazje do praktycznego przygotowania się w zakresie pokazów indywidualnych, które będą organizować potencjalnym klientom – mówi Jacek Audycki – regionalny kierownik sprzedaży na teren południowo-zachodniej Polski.

Jeszcze w tym roku planowane są kolejne szkolenia Fendt Expert Camp.

opr. aj
fot. firmowe

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także