r e k l a m a

Partner serwisu

Agros Wrońscy ma super pracowników!

Agros Wrońscy ma super pracowników!

Ciągła rywalizacja z konkurentami, a także ze współpracującymi firmami jest motorem rozwoju mechanizacji rolnictwa. W tym fachu nie ma sukcesów bez ostrej walki.

Oto co działo się na jednym z frontów!

r e k l a m a

Bywa, że handlowcy kończą zmagania dosłownie poobijani. Nikt nie patrzy tu nawet na wiek, bo zmagania dotyczą twardych facetów od 18 do 61 lat. Ale dosyć straszenia młodych adeptów mechanizacji, którzy szukają atrakcyjnej pracy. Ta informacja może ich zachęcić do rywalizacji w... strzelaniu goli!

Gol za golem

Zobacz także

Było aż 136 bramek w Mistrzostwach Polski Branży Maszyn Rolniczych. Padły one w 21 meczach podczas turnieju futsalowego w Jarocinie na początku marca. Organizatorem XVI zmagań pracowników z firm tej branży był Expom z Krośniewic. Dla wyjaśnienia: futsal to halowa piłka nożna 5-osobowych zespołów.

Oprócz Expomu w szranki stanęły drużyny z firm: Kramp Modła Królewska, Metaltech Mirosławiec, MRMZ Zdunek Wierzchowiska i Unia Araj Kąty Wrocławskie. Do nich dołączyły dwie debiutujące drużyny: Agros Wrońscy Strzelce Wielkie i Grene z Modły Królewskiej.

2 x 15 minut

System rozgrywek to rywalizacja „każdy z każdym”, czas gry wynosił 2 x 15 minut. Zawody sędziowali: Tomasz Garwicki i Krzysztof Walczak z Kutna, a imprezę prowadził Leszek Weremczuk z Expomu, więc było po prostu fajnie! W zawodach wzięło udział 78 zawodników w wieku od 18 do 61 lat. 

Zwycięzcy turnieju

Rywalizacja była zacięta, wyrównana i pasjonującą. Dwa dni zmagań pozwoliły wyłonić zwycięzcę turnieju. Została nim wspomniana w tytule firma Agros Wrońscy, do której trafił puchar przechodni. Drugie miejsce zdobyła drużyna Grene, a trzecie wywalczył Metaltech. Debiutancka drużyna z firm Agros Wrońscy miała w składzie Pawła Kowalskiego, który zdobył tytuł najlepszego zawodnika i Krzysztofa Kowalskiego - najlepszego strzelca. Najlepszy bramkarz - Adam Marzol pracuje w firmie Kramp.

Radość z gry w piłkę

Celem zawodów jest popularyzacja zdrowego trybu życia oraz promowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego w środowisku pracowników firm zajmujących się na co dzień produkcją maszyn rolniczych, handlem częściami i nie tylko.

Wszystkie drużyny biorące udział w zawodach otrzymały okazałe puchary i pamiątkowe zdjęcia drużyn. Wcześniejsze edycje zawodów odbywały się m.in. w Krośniewicach, Rajgrodzie, Łącku, Wałczu, Poznaniu i Toruniu.


oprac. jj
fot. Józefowicz, firmowe

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także