r e k l a m a

Partner serwisu

Agravis w Kościanie!

Agravis w Kościanie!

Pod koniec czerwca w miejscowości Pianowo k. Kościana odbędzie się oficjalne otwarcie siedziby Agravis Technik Polska Sp. z o.o. Firma jednocześnie informuje, że zakończył się proces podpisywania umów z partnerami biznesowymi.r e k l a m a

Poszukiwania siedziby Agravis Technik Polska

Od kilku miesięcy, a dokładnie od 1. września 2018 r., kiedy to powstała spółka Agravis Technik Polska Sp. z o.o. należąca do Agravis Technik Holding GmbH, zastanawiano się, gdzie powstanie siedziba firmy. Opcji było wiele z przejęciem siedziby Lehmann Agrotechnika w Niepruszewie włącznie. Dziś mamy już oficjalne potwierdzenie. Agravis Technik Polska otwiera swoją siedzibę w miejscowości Pianowo 46 k. Kościana.Zobacz także

Powiązania z Agravis Technik Holding GmbH

Spółka zajmuje się dystrybucją marek Fendt i Valtra należących do koncernu AGCO. Swoją działalnością obejmie północno-zachodnią i środkową część Polski (tereny woj. zachodniopomorskiego, pomorskiego, część wielkopolskiego i łódzkiego). To strategiczne ulokowanie w północno-zachodniej Polsce jest wynikiem działalności Agravis Technik Holding we wschodnich Niemczech.


Nowi partnerzy handlowi Agravisu

W chwili obecnej Agravis Technik Polska zakończył podpisywanie umów z partnerami biznesowymi. Nawiązał współpracę z:

Partnerzy, którzy dołączyli do struktury sieci Agravis Technik Polska będą wspierać działania w zakresie dystrybucji i obsługi marek Fendt i Valtra.

– Działalność Agravis Technik Polska obejmie obszary sprzedaży nowych i używanych maszyn, a także szeroką ofertę w zakresie obsługi serwisowej oraz sprzedaży części zamiennych. Oferta nowych partnerów handlowych obejmuje pełen asortyment marek Fendt i Valtra. Obecnie jesteśmy w fazie szkoleń sprzedażowych i serwisowych mających na celu zapewnienie najwyższego poziomu obsługi naszych klientów – zapewnia Joerg Denekas, prezes zarządu Agravis Technik Polska.Tym samym wykonany został krok w zakresie realizacji celu koncernu AGCO, jakim jest budowa w Polsce dwóch kanałów dystrybucji i dedykowanej sieci sprzedaży dla marek Fendt/Valtra oraz Massey Ferguson.

opr. aj

fot. firmowe

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także