r e k l a m a

Partner serwisu

Unia: maszyny poprzez Santander Leasing

Unia: maszyny poprzez Santander Leasing

Santander Leasing nawiązał współpracę z producentem maszyn rolniczych Unia Group. Dzięki kooperacji spółka wprowadziła do oferty trzy nowe warianty pożyczki. Oprocentowanie już od 0 proc.r e k l a m a

Santander Leasing poinformował, że zawarł umowę współpracy z Unia Group. W ofercie są m.in. agregaty uprawowe, opryskiwacze, rozsiewacze, rozrzutniki, praso-owijarki i pługi. Spółka Santander oferuje klientom trzy warianty pożyczki. W przypadku pożyczek 0 proc., udział własny może wynieść 20 proc. lub 30 proc. wartości przedmiotu, a leasingobiorca może spłacić należność w sześciu ratach kwartalnych lub czterech półrocznych. To oznacza, że czas trwania umowy wynosi 19 lub 25 miesięcy.


Pożyczka elastyczna


Alternatywą jest pożyczka elastyczna, w której większość parametrów może zostać dopasowana do potrzeb klienta. Badania wskazują, że nastroje inwestycyjne wśród polskich rolników nie słabną. Mimo danych o spowalniającej gospodarce, inwestycje w sektorze agro nie ustają. Jak podaje Santander, aż prawie 70 proc. rolników ma zamiar dokonać inwestycji w sprzęt rolniczy w najbliższym czasie.

Santander Leasing (dawniej BZ WBK Leasing) to firma z 20-letnim doświadczeniem. Od 1999 roku sfinansowała ponad 300 tysięcy przedmiotów, w tym blisko 150 tys. samochodów osobowych i ciężarowych. Najdroższym przedmiotem leasingu był... Boeing 737, o wartości ponad 100 mln złotych.
opr. pł

Kręci Cię technika, a nie masz jeszcze

Profi?

Bezpłatny egzemplarz
Okładka Profi

Zobacz także